Archive for February, 2007

Karti patirtis

Tuesday, February 13th, 2007

Visgi pasirodo, kad Linksys SOHO routeriai nepalaiko trumpesnės nei 24 bitų tinklo kaukės. Gerai, kad radau Tomato firmware , kuris iš dalies padėjo išspręsti šią problemą. Tiesa, SMC SOHO routeriai lyg ir neturi šios problemos.

Antra iš eilės Magdalenos pergalė!

Sunday, February 4th, 2007

Magdalena Neuner iškovojo antrą pergalę iš eilės, įtemptose persekiojimo varžybose įveikusi švedę Anna-Carin Olofsson. Varžybos sprendėsi ketvirtajame šaudymo ruože, o ten Magdalena ir Anna nepataikė po du kartus. Situacija pasinaudojo Linda Grubben, iščiuožusi trečia, tačiau finišo tiesiojoje aplenkusi švedę.

Magdalena Neuner

Biatlono pasaulio čempionatas prasidėjo

Sunday, February 4th, 2007

Vakar prasidėjo ilgai lauktas biatlono pasaulio čempionatas. Ole Einar Bjorndalen’as netgi praleido paskutinį etapą Slovėnijoje, kad jam geriau pasiruoštų. Ir ką gi – kol kas tai atsiperka – jis jau iškovojo dvi pergales iš dviejų galimų – šeštadienį sprinto varžybose, sekmadienį – persekiojimo lenktynėse. Praeitame pasaulio čempionate Ole laimėjo penkis iš šešių galimų aukso medalių, dabar seka savo pėdomis :) Jis minėjo, kad jeigu jam pasiseks persekiojimo lenktynės, tada sudalyvaus visose galimose čempionato varžybose, kad ir kaip tai sekintų (sprintas jau šiek tiek išvargino, turbūt atsiliepė ilga treničiuočių stovyla).

Kas džiugina – pasaulio čempionatą pergale sprinto varžybose pradėjo ir jaunoji (19m) Vokietijos biatlono žvaigždė Magdalena Neuner. Įtemptose varžybose ji įveikė švedę Anna-Carin Olofsson. Buvo abejojama, kad vokietė pateks į Vokietijos rinktinę (nes turi didelių problemų su šaudymu), bet kol kas pateisino viltis – šį kartą ji nepataikė tik du kartus ir buvo kaip visada ypač greita. Šiandien moterys dar kovos persekiojimo lenktynėse, tiesa, Magdalenai su savo silpnu šaudymu bus sunku nugalėti, daugiau šansų turi švedė.

Likusi čempionato programa:

Tuesday 6 February 2007
14.15h
Individual Men
Wednesday 7 February 2007
14.15h
Individual Women
Thursday 8 February 2007
14.15h
Mixed Relay
Saturday 10 February 2007
10.45h
Relay Men
14.15h
Mass Start Women
Sunday 11 February 2007
11.00h
Relay Women
14.15h
Mass Start Men