Archive for the 'Biathlon' Category

Finally first victory for Magdalena this season!

Sunday, January 6th, 2008

Magdalena Neuner scored her first victory this season, winning today’s mass start competition in Oberhof, Germany. Congratulations, Lena!

Magdalena Neuner

Ketvirta iš eilės Magdalenos pergalė!

Saturday, March 17th, 2007

Rusijos etapo persekiojimo lenktynes laimėjo Magdalena Neuner. Ir net trys moterys po šių varžybų gali laimėti bendrą įskaitą, deja, atrodo, kad Kati Wilhelm neužteks tam jėgų…
Vyrų lenktynėse Ole sugebėjo pakilti iš 48-tos į 9-tą poziciją (atrodo, kad pritrūko jėgų pakilti iki 6-tos, kuri buvo visai šalia), tačiau, deja, sezono varžybas laimėjo Michael’as Greiss’as, finišavęs 16-tas. Ole dar gali laimėti mass starto įskaitą, viskas paaiškės ryt.

Trečia iš eilės ir šešta šiame sezone bei karjeroje Magdalenos pergalė!

Thursday, March 15th, 2007

Šiandien paskutinį šio sezono etapą sprinto varžybomis pergalingai pradėjo Vokietijos “šaudymo” žvaigždė Magdalena Neuner. Pasirodžiusi idealiai, jį antrą vietą užėmusią Andrea Henkel aplenkė net 57 sekundėmis, o trečią vietą užėmusią Anną Carin Oloffson – 1min3s. Tokia persvara ją padarė persekiojimo lenktynių aiškia favorite.

Deja, vyrų varžybose Ole’i tai buvo juoda diena. 48-toji vieta sprinte (net 6 baudos ratai) – prasčiausia per pastaruosius trylika metų, kai jis pradėjo dalyvauti pasaulio taurės varžybose, ir prasčiausia visose rungtyse per pastaruosius 6 metus… Tuo pačiu atrodo didysis krikštolinis gaublys pateks į Michael’o Greis’o rankas.

Penkta Magdalenos ir 74-ta Ole’s pergalė!

Sunday, March 11th, 2007

Aštuntas 2006/2007 metų Biatlono pasaulio taurės etapas buvo sėkmingas Magdalenai ir Ole’i – sekmadienį įvykusiose bendro starto varžybose abu iškovojo po dar vieną pergalę. Ypač įtemptos buvo vyrų varžybos – Ole išplėšė pergalę iš karjerą bebaigiančio Raphael’io kelių centimetrų skirtumu. Taigi, deja, Raphael’iui nepavyko baigti karjeros pergale – o tai paskatino spekuliacijas, kad jis atvyks į paskutinį etapą, įvyksiantį kitą savaitę Rusijoje.

Ketvirta Magdalenos Neuner ir 73-ia Ole Einar Bjoerndaleno pergalė!

Saturday, March 10th, 2007

Šiandien aštunto etapo, vykstančio Norvegijoje, persekiojimo lenktynėse sėkmingai pasirodė Magdalena ir Ole, iškovoję pergales. Atrodo Magdalena vėl stabilizuoja savo šaudymą, o Ole greitai aklimatizavosi po praleisto septinto etapo, įvykusio Suomijoje (kur visose trejose varžybose laimėjo bebaigiantis karjerą Raphael’is Poiree).

Ole